FILTRY - SÍŤKY DO POTRUBÍ

Ceník a možnosti dopravy

CENÍK A MOŽNOSTI DOPRAVY

1.     OSOBNÍ ODBĚR

Upřednostňujete-li osobní kontakt, rádi Vás uvítáme v naší kamenné prodejně. Ceny v našem e-shopu jsou shodné s cenami na prodejně.

 

ADRESA PRODEJNY:

Ventila vzduchotechnika s.r.o.

Světova 1041/9

180 00  Praha 8 – Libeň

Mobil: +420 774 262 622

Tel.: +420 284 686 050

Email: ventila@ventila.cz

Web: www.ventila.cz

 

PLATBA V HOTOVOSTI

Zboží uhradíte v hotovosti při osobním odběru v naší kamenné prodejně.

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU PŘES PLATEBNÍ TERMINÁL                        

Zboží uhradíte kartou při osobním odběru v naší kamenné prodejně.  

 

 

2.     PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST ČESKÁ POŠTA, s. p.   

Česká pošta garantuje dodání zásilky obvykle do 24 hodin po odeslání potvrzení o odeslání Vaší objednávky. Balík Do ruky je standardně doručován v pracovní dny mezi 8:00 – 16:00 na Vámi uvedenou adresu. V den podání budete upozornění emailem a sms na doručení zásilky, v případě pro Vás nevyhovujícího termínu můžete skrze webový formulář změnit o jeden pracovní den doručení či si zanechat zásilku uloženou na ukládací poště bez pokusu doručení řidičem. Pokud nebudete na uvedené adrese k zastižení, doručovatel Vám vhodí do schránky lístek s kontaktem na dodací poštu. Uloženou zásilku ale můžete zanechat na poště pouze 7 kalendářních dnů, poté je zboží vráceno odesílateli. Pokud nejste ovšem k zastižení přes den na jedné adrese, máte možnost výběru služby Balík na poštu. Můžete si vybrat kteroukoli z 2600 pošt po celé republice, z nichž některé mají otevřeno i přes víkendy.

Bližší informace o stavu Vaší zásilky získáte na informační lince 800 177 889 nebo na webu: https://www.postaonline.cz/index


3.     PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST GEIS     

Na celém území ČR doručí přepravní společnost GEIS zásilku následující pracovní den po dni převzetí zásilky k přepravě. O předání zboží k přepravě Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu i formou krátké sms zprávy na Vámi zadané mobilní číslo.

Všechny zásilky vstupující do systému GEIS jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci. Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line (v reálném čase). Prùběh přepravy Vašeho balíku mùžete sami sledovat na internetu (viz. http://www.geis-group.cz/cz). Zároveň Vás přepravní společnost GEIS předem telefonicky informuje o době doručení, eventuálně upřesní termín a místo doručení.

 

4.     PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST GLS Czech Republic s.r.o.     

Společnost GLS Czech Republic je jedna z nejspolehlivějších v mezinárodní přepravě. Naše společnost prostřednictvím GLS Czech Republic zasílá balíky zákazníkům po Slovenské republice. Skrze tuto možnost přepravy není možné platit přímo dopravci dobírkou, proto jsou zákazníkům vystavovány zálohové fakturu v EUR na platbu předem. Dopravce zpravidla doručuje zásilky následující pracovní den do 17:00. Zákaznická infolinka je +420 840 123 456, možnost sledování zásilky na webu: https://gls-group.eu/CZ/cs/home  

PLATBA ZÁLOHOVOU FAKTUROU V EUR

Možnost této platby je pouze pro naše zahraniční zákazníky, kterým je vystavena zálohová faktura v EUR s platebními údaji.

 

PLATBA ZÁLOHOVÉ FAKTURY V EUR 
dopravné při platbě zálohové faktury v EUR 

10 EUR (12,10 EUR vč. DPH)

 

5.     MOŽNOSTI PLATBY  

  1. PLATBA DOBÍRKOU, ZAPLATÍTE PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Jedná se o nejbezpečnější formu nákupu přes internet. Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo zaměstnanci přepravní společnosti. Při přebírání zboží od přepravní společnosti si zásilku dùkladně prohlédněte, zda není poškozen vnější obal. V případě doručení poškozené zásilky, sepište na místě s kurýrem reklamační formulář a zboží nepřebírejte.

DOBÍRKA
dopravné při platbě při dodání

83,- + 40,- (149,- vč. DPH)

 

  1. PLATBA PŘEDEM ZÁLOHOVOU FAKTUROU

Zboží uhradíte předem na základě vystavené zálohové faktury. 

Č.Ú. 7425371001/5500         Raiffeisenbank

PLATBA PŘEVODEM
dopravné při platbě předem

83,- (100,- vč. DPH)

 

  1. PLATBA PLATEBNÍ KARTOU ONLINE

Nemusíte čekat na zaslání pokynů k provedení platby prostřednictvím internetového bankovnictví a můžete využít možnosti platit zboží platební kartou online. Po ukončení objednávky budete přesměrování do sekce WebPay. V platební bráně zadáte šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód, tyto údaje naleznete na Vaší platební kartě a jejich přenos je bezpečný. 

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU ONLINE
dopravné při platbě předem

83,- (100,- vč. DPH)

 

6.    ROZVOZ ZBOŽÍ VLASTNÍ DOPRAVOU  

 

Přeprava naší dodávkou po vzájemné domluvě o detailech místa a času závozu.

 

 

VLASTNÍ PŘEPRAVA JEDNOSMĚRNĚ
(platíte jen cestu k Vám)

20 Kč/km bez DPH